תשובה מהירה:נכון ל-27 באוגוסט 2026, הצעות לייצוא מתכת מגנזיום של סין Mg 99.9% הן בסביבות2,250–2,260 דולר ארה"ב/MT FOB Tianjinעבור חומר שאינו-שטוף חומצה-, כאשר עסקאות מיינסטרים מדווחות באותו טווח. מחירי המגנזיום בסין הגיעו לשיא של 2026 מעל 2,500 דולר ל-MT באפריל, לפני שהם נעו למטה עד מאי, יוני ויולי. עד סוף אוגוסט, השוק חזר לטווח נמוך יחסית ליד 2,250-2,260 דולר ל-MT.
עמוד זה עוקב אחר העדכון האחרוןמחיר מתכת מגנזיום, סין Mg99.9% ציטוטי יצוא, מגמות מחירים לשנת 2026, עלויות פרוסיליקון במעלה הזרם והגורמים העיקריים המשפיעים על ציטוט סופי של FOB, CFR או CIF.
מה המחיר הנוכחי של מתכת מגנזיום?
ב-27 באוגוסט 2026, מחיר הייצוא של סין עבור מתכת מגנזיום מגנזיום של 99.9% מגנזיום הוא בערך2,250–2,260 דולר ארה"ב לטון מטרי FOB Tianjin. טווח העסקאות המיינסטרים מדווח באותה רמה, והחומר המצוטט אינו -שטוף חומצה-.
| פָּרִיט | נתוני שוק המגנזיום העדכניים ביותר |
|---|---|
| מוּצָר | מגנזיום מתכת |
| צִיוּן | Mg 99.9% |
| מחיר ייצוא | 2,250–2,260 דולר ארה"ב/MT |
| עסקה מיינסטרים | 2,250–2,260 דולר ארה"ב/MT |
| שינוי יומי | לא דווח על שינוי משמעותי |
| טווח סחר | FOB טיאנג'ין |
| מצב פני השטח | ללא-חומצה-שטופה |
| תאריך מחיר | 27 באוגוסט 2026 |
יש להשתמש בטווח השוק הנוכחי בתור אהתייחסות למחיר יצוא בכמויות גדולות, לא כמחיר חוזה קבוע. הצעת מחיר רשמית יכולה להשתנות בהתאם לטוהר, כמות, מצב פני השטח, אריזה, לוח זמנים למשלוח, נמל טעינה ויעד.
מקור נתוני שוק: FerroAlloyNet (cnfeol.com), 27 באוגוסט 2026.

Mg 99.9% מגנזיום מטילי

אבקת מתכת מגנזיום

גרגירי מתכת מגנזיום
כמה עולה מתכת מגנזיום לק"ג ולטון?
מתכת מגנזיום תעשייתית נקובת בדרך כלל בדולר ארה"ב לטון מטרי. בהתבסס על 27 באוגוסט Mg99.9% FOB Tianjin, ניתן להמיר את אותו מחיר בתפזורת לק"ג ול-lb לצורך השוואה.
| יְחִידָה | Mg99.9% התייחסות למחיר |
|---|---|
| לטון מטרי | 2,250–2,260 דולר ארה"ב |
| לק"ג | 2.25-2.26 דולר ארה"ב |
| לכל lb | כ. 1.02-1.03 דולר ארה"ב |
USD 2,250/MT ÷ 1,000=USD 2.25/kg.
זוהי רק המרת יחידה של הצעת מחיר FOB בתפזורת. זה לא מחיר מגנזיום קמעונאי. מחירים קמעונאיים-קטנים, מעבדה או מקוונים יכולים להיות גבוהים בהרבה מכיוון שהם כוללים עלויות אריזה, עיבוד, הפצה וטיפול שונות.
מגמת מחירי מתכת מגנזיום בסין בשנת 2026
מחירי הייצוא של סין Mg99.9% הראו עלייה-ו-מחזור ברור במהלך 2026. בתחילת ינואר, מחירי הייצוא היו בסביבות הטווח של אמצע-USD 2,200/MT. לאחר מכן, השוק עלה במהירות ונשאר בעיקר ב-2,300 דולר הנמוכים עד ל-2,400 דולרים הנמוכים עד פברואר ומרץ.
העלייה החזקה ביותר התרחשה מסוף מרץ לאפריל. בשיא אפריל, הקצה העליון של טווח היצוא של Mg99.9% עבר לערך2,510–2,530 דולר ארה"ב/MT.
לאחר השיא הזה, השוק נכנס להתאמה רחבה יותר כלפי מטה. המחירים ירדו במהלך מאי ויוני עם ריבאונדים קצרים בלבד. עד יולי, השוק חזר לטווח הנמוך-ל-אמצע 2,200 דולר ארה"ב/MT. ב-27 באוגוסט, הצעת המחיר ליצוא הייתה בסביבה2,250–2,260 דולר ארה"ב/MT.
| תְקוּפָה | כיוון שוק משוער |
|---|---|
| יָנוּאָר | עלייה מהירה מהשפל של-השנה המוקדמת |
| פֶבּרוּאָר | יציב יחסית ברמות נמוכות יותר |
| מַרס | התאוששות הדרגתית |
| אַפּרִיל | 2026 גבוה מעל 2,500 דולר ארה"ב/MT |
| מַאִי | תיקון חזק עם ריבאונד קצר |
| יוּנִי | תנועה כללית כלפי מטה |
| יוּלִי | ניסיונות איחוד ושחזור-נמוכים |
| אוֹגוּסט | הטווח-מוגדר למעט יותר רך ליד 2,250-2,280 דולר ארה"ב/MT |
לכן מחיר מתכת המגנזיום המאוחרת-באוגוסט נמוך בהרבה מהשיא של אפריל וקרוב הרבה יותר לרמות שנראו לקראת תחילת השנה.
מקור מגמה: טבלת מחירי הייצוא של FerroAlloyNet עבור Shanxi Mg גדול או שווה ל-99.9%, ינואר-אוגוסט 2026.
מגמת מחירי מתכת מגנזיום: יולי-אוגוסט 2026
תרשים יולי-אוגוסט נותן תצוגה ברורה יותר של השוק הנוכחי לטווח קצר-. בתחילת יולי, מחירי היצוא של Mg99.9% עמדו על כ-2,260–2,270 דולר ל-MT. המחירים נחלשו במהלך השבוע הראשון לפני ההתאוששות, ואז התרככו שוב בסביבות אמצע-יולי, כאשר הקצה התחתון התקרב ל-2,220 דולר אמריקאי/MT.
ריבאונד חזק יותר התפתח בסוף יולי ודחף את השוק לערך2,280–2,290 דולר ארה"ב/MT. התאוששות זו לא נמשכה לאורך כל אוגוסט.
במהלך המחצית הראשונה של אוגוסט, הציטוטים היו בדרך כלל סביב 2,260-2,280 דולר ל-MT. לאחר מכן, המחירים ירדו שוב לקראת סוף החודש. עד 27 באוגוסט, מחירי היצוא של סין Mg99.9% חזרו2,250–2,260 דולר ארה"ב/MT FOB Tianjin.
הדפוס האחרון מתואר טוב יותר כטווח-קשור בלחץ מתון כלפי מטהבמקום מגמת עלייה חזקה חדשה.

מגמת מחיר ייצוא מתכת מגנזיום ב-Mg99.9%, יולי-אוגוסט 2026
מדוע משתנים מחירי מתכת המגנזיום?
לא ניתן להסביר את מחירי מתכת המגנזיום על ידי חומר גלם אחד או אינדיקטור שוק אחד. עבור סין Mg99.9%, הגורמים המועילים ביותר לצפייה יחד הם ייצור מגנזיום ראשוני, אספקה ומחיר של פרוסיליקון, מלאי יצרנים, רכישות במורד הזרם, הזמנות יצוא, הובלה ושערי חליפין.
נתוני 2026 מראים כיום סטייה חשובה:מחירי יצוא פרוסיליקון התחזקו במהלך אוגוסט בעוד שמחירי יצוא מגנזיום Mg99.9% לא עלו במקביל. משמעות הדבר היא שעלויות גבוהות יותר במעלה הזרם בלבד לא הספיקו כדי לקבוע את מחיר המגנזיום הסופי.
ייצור, אספקה ומלאי מגנזיום
ייצור המגנזיום העיקרי של סין נשאר יציב יחסית במהלך המחצית הראשונה של 2026. בהתבסס על נתוני הייצור החודשיים הגלויים, התפוקה הייתה כ-85,000 MT בינואר, 80,000 MT בפברואר, ולאחר מכן חזר לכ-85,000-88,000 MT לחודש ממרץ עד יוני.
| חוֹדֶשׁ | תפוקת מגנזיום משוערת בסין |
|---|---|
| ינואר 2026 | כ. 85,000 MT |
| פברואר 2026 | כ. 80,000 MT |
| מרץ 2026 | כ. 85,000 MT |
| אפריל 2026 | כ. 86,000 MT |
| מאי 2026 | כ. 88,000 MT |
| יוני 2026 | כ. 87,000 MT |

hina מגנזיום ייצור מתכת, ינואר-יוני 2026
זה מצביע על כך שצד ההיצע לא חווה התכווצות מתמשכת בייצור במהלך המחצית הראשונה של השנה. נתוני ייצור לבדם אינם מוכיחים שתפוקה יציבה גרמה לירידת המחיר המאוחרת יותר, אך כאשר ההיצע נותר זמין, לשוק יש פחות תמיכה בצד היצע- מאשר במהלך קיצוצים נרחבים בייצור.
עדיין יש לבדוק בנפרד נתוני מלאי נוכחיים. תפוקה ומלאי קשורים זה לזה, אבל הם לא אותו אינדיקטור.
הערה לנתונים: התרשים שסופק נקרא ינואר-אוגוסט 2026, אך העמודות החודשיות הגלויות פועלות כעת מינואר עד יוני. רק החודשים הגלויים משמשים למעלה.
כיצד מחירי הסיליקון משפיעים על מחירי מתכת המגנזיום?
פרוסיליקוןהוא חומר מפחית חשוב בתהליך ה-Pidgeon המשמש לייצור מגנזיום ראשוני בסין. גם זמינות FeSi וגם מחיר FeSi יכולים להשפיע על עלויות ייצור המגנזיום.
ייצור הסיליקון החודשי של סין גדל בדרך כלל לאחר פברואר. נתונים זמינים מצביעים על כ-420,000-440,000 MT/חודש בתחילת השנה, עלייה של כ-475,000-480,000 MT/חודש ביוני ויולי.
זה מצביע על כך שאספקת הברוזיליקון נותרה זמינה יחסית במהלך אמצע 2026. עם זאת, נפח האספקה והמחיר לא זזו באותו כיוון במהלך אוגוסט.
במהלך רוב חודש יולי, מחירי היצוא של FeSi72 נותרו בסביבה1,150–1,170 דולר ארה"ב/MT. בסוף אוגוסט, ציטוטי FeSi72 עלו לכדי1,175–1,195 דולר ארה"ב/MT.
FeSi75 הראה עלייה חזקה יותר. לאחר מסחר מסביב1,190–1,210 דולר ארה"ב/MTבמהלך רוב יולי, סוף-אוגוסט ההצעות הגיעו בערך1,230–1,250 דולר ארה"ב/MT.

| דרגת פרוסיליקון | הפניה ביולי 2026 | סוף אוגוסט 2026 | כיוון |
|---|---|---|---|
| FeSi72 | כ. 1,150–1,170 דולר ארה"ב/MT | כ. 1,175–1,195 דולר ארה"ב/MT | גבוה יותר |
| FeSi75 | כ. 1,190–1,210 דולר ארה"ב/MT | כ. 1,230–1,250 דולר ארה"ב/MT | גבוה יותר |

מגמת מחירי היצוא של Ferrosilicon 72, יולי-אוגוסט 2026

מגמת מחירי היצוא של Ferrosilicon 75, יולי-אוגוסט 2026
במקביל, מחירי היצוא של Mg99.9% לא עלו במקביל ובמקום זאת חזרו לסביבות 2,250–2,260 דולר ל-MT. הבדל זה מצביע על כך שעלויות פרוסיליקון גבוהות יותר לבדן לא הספיקו כדי לדחוף את ציטוטי המגנזיום כלפי מעלה במהלך תקופה זו.
אספקת מגנזיום ראשונית, מלאי, רכש במורד הזרם וביקוש לייצוא משפיעים גם על האם ניתן להעביר עלויות ייצור גבוהות יותר למחיר המגנזיום הסופי.
כיצד הביקוש במורד הזרם משפיע על מחירי המגנזיום?
הביקוש העיקרי למגנזיום מגיע ממספר מגזרים תעשייתיים. סגסוגות אלומיניום-מגנזיום, ייצור סגסוגת מגנזיום ויציקת קוביות- לרכב הם ערוצי ביקוש חשובים. מגנזיום משמש גם בהסרת גופרית מתכתית ויישומי סגסוגת קלת משקל אחרים.
השפעת המחיר תלויה בפעילות הרכישה בפועל ולא בקיומן של אותן יישומים. הזמנות חזקות יותר של סגסוגות או רכב יכולות לתמוך בצריכת מגנזיום ראשונית, בעוד שרכש זהיר במורד הזרם יכול להגביל את יכולת היצרנים להעלות הצעות גם כאשר עלויות הייצור עולות.
כיצד הזמנות ייצוא ושערי חליפין משפיעים על מחירי המגנזיום?
עבור הצעות מחיר לייצוא סין, תנאי הרכישה הבינלאומיים חשובים בנפרד משוק הספוט המקומי. נפח הזמנות לחו"ל, לוחות זמנים של משלוחים, שערי חליפין של RMB/USD, הוצאות נמל והובלה ימית יכולים כולם להשפיע על הצעת המחיר של הדולר.
זו הסיבה שמחיר מגנזיום מקומי ללא שינוי בסין אינו גורם אוטומטית להצעת FOB, CFR או CIF ללא שינוי.
מדוע מחירי המגנזיום שונים בין אתרים ומקורות שוק?
אם אתה משווה מחירי מגנזיום מאתרים שונים, ייתכן שתראה מספרים שונים באופן ניכר. זה לא אומר בהכרח שמקור אחד שגוי. הערך המצוטט עשוי להתייחס לדרגה, שוק, מטבע, תאריך או בסיס מסירה שונה.
| סוג מחיר | מה זה מייצג בדרך כלל |
|---|---|
| מחיר ספוט מקומי בסין | מחיר שוק מקומי בסין, מצוטט בדרך כלל ב- RMB/MT. |
| מחיר ייצוא FOB לסין | מחיר ייצוא עד הטעינה בנמל הסיני המוסכם. |
| מחיר CFR | ערך FOB בתוספת הובלה ימית לנמל היעד. |
| מחיר CIF | ערך CFR בתוספת ביטוח מוסכם. |
| מחיר מגנזיום קמעונאי | תמחור -נפח קטן או יחיד-פרטי, לא תמחור תעשייתי בכמויות גדולות. |
| מחיר סגסוגת מגנזיום | חומר סגסוגת ולא מגנזיום Mg 99.9% ראשוני. |
גם הטהרה חשובה. אין להשוות אוטומטית מחיר עבור Mg99.9% עם Mg99.95%, Mg99.99% או מטיל מסגסוגת מגנזיום. תאריך הצעת המחיר חשוב גם כן מכיוון שמחירי המגנזיום יכולים להשתנות תוך ימים.
מחיר ספוט של מגנזיום בסין לעומת מחיר ייצוא FOB
מחיר ספוט מקומי של סין ומחיר יצוא FOB של סין אינם אותו בסיס ציטוט. הצעת מחיר מקומית עשויה לייצג RMB/MT על בסיס אזור ייצור או משלוח מקומי, בעוד שציטוט ייצוא עשוי לייצג USD/MT FOB Tianjin.
ההבדל יכול לכלול השפעות-שער חליפין, הובלה יבשתית, אריזת יצוא, טיפול בנמל, טיפול פני השטח ותנאי משלוח. המרת מחיר RMB מקומי לדולר ארה"ב תוך שימוש בשער החליפין בלבד, לכן לא בהכרח משחזרת את הצעת המחיר הממשית של FOB לייצוא.
בעת השוואת מחירי מגנזיום, תחילה אשר אתכיתה, תאריך, מטבע, מיקום שוק ומונח סחר. ללא חמשת הפריטים הללו, ייתכן ששני מספרי מחירים לא ניתנים להשוואה ישירה.
האם טוהר המגנזיום משפיע על המחיר? Mg99.9 לעומת Mg99.99
כֵּן. Mg99.9% הוא טוהר מסחרי נפוץ למתכת מגנזיום ראשונית, בעוד שדרגות טוהר- גבוהות יותר דורשות בדרך כלל הצעת מחיר נפרדת מכיוון שמגבלות כימיות מחמירות יכולות לשנות את עלויות הייצור, הבדיקה והאספקה.
| דרגת מגנזיום | כיוון בחירה כללי |
|---|---|
| Mg99.9% | מדד מגנזיום ראשוני מסחרי נפוץ. |
| Mg99.95% | נבחר כאשר נדרש מפרט טוהר הדוק יותר. |
| Mg99.99% | דרישת -טוהר גבוהה; בדרך כלל יש צורך בהצעת מחיר נפרדת. |
לפני השוואת מחירים, אשר את טוהר Mg יחד עם Fe, Si, Ni, Cu וכל מגבלת טומאה אחרת שצוינה. מחיר נקוב נמוך יותר אינו שימושי אם החומר אינו עומד במפרט הכימי הנדרש.
לציונים זמינים ופרמטרים טכניים, ראה שלנומטיל מגנזיוםלָנוּעַ.
תחזית מחירי מתכת מגנזיום ותחזית שוק סין
שוק המגנזיום של 2026 נכנס בסוף אוגוסט ברמה נמוכה משמעותית מהשיא של אפריל. במקביל, האינדיקטורים הזמינים נעים בכיוונים שונים:
- ייצור המגנזיום הראשוני נותר יציב יחסית במהלך המחצית הראשונה של השנה.
- ייצור פרוסיליקון נותר גבוה יחסית במהלך אמצע 2026.
- מחירי היצוא FeSi72 ו-FeSi75 עלו במהלך אוגוסט.
- מחירי היצוא של Mg99.9% לא עלו עם מחירי הסיליקון, ובמקום זאת חזרו לכ-2,250-2,260 דולר ל-MT.
תמונה מעורבת זו מעידה כי יש לשפוט את תחזית מחיר המגנזיום לטווח קצר-ממספר אינדיקטורים ולא עלות ייצור אחת.
מה יכול לתמוך במחירי המגנזיום?
- מלאי היצרנים יורד.
- תפוקת המגנזיום הראשונית מופחתת.
- הרכישה במורד הזרם משתפרת.
- הזמנות הייצוא עולות.
- עלויות הסיליקון והאנרגיה נותרו גבוהות.
מה יכול לשמור את מחירי המגנזיום בלחץ?
- אספקת המגנזיום נותרה מספקת.
- מלאי היצרנים גדל.
- הרכישה במורד הזרם נותרה זהירה.
- הביקוש לייצוא נשאר מוגבל.
- התחרות על הזמנות נקודתיות נותרה חזקה.
ללא מלאי שוטף ונתוני הזמנות במורד הזרם, זה יהיה מוקדם להקצות גורם אחד כגורם היחיד לתנועת השוק באוגוסט או לתת יעד מחיר מגנזיום עתידי קבוע.
כיצד מחושב מחיר היצוא הסופי של Mg99.9%?
הטווח הנוכחי של USD 2,250–2,260/MT FOB Tianjin הוא התייחסות לשוק. מחיר היצוא הסופי של Mg99.9% תלוי במפרט ההזמנה המלא ובבסיס המשלוח.
| גורם ציטוט | מה לאשר |
|---|---|
| צִיוּן | Mg99.9% או טוהר נדרש אחר. |
| הרכב כימי | גבולות הטומאה הנדרשים, כולל Fe, Si, Ni ו-Cu כאשר צוין. |
| מִשׁטָח | חומצה-שטופה או לא-חומצת-שטופה. |
| טופס מוצר | מטיל מגנזיום או צורה מוסכמת. |
| כַּמוּת | הזמנת ניסיון או משלוח בתפזורת. |
| אֲרִיזָה | אריזת יצוא רגילה או מותאמת אישית. |
| טווח סחר | FOB / CFR / CIF. |
| נמל טעינה | טיאנג'ין או נמל סיני מוסכם אחר. |
| יַעַד | נדרש לחישוב הובלה. |
| זמן משלוח | לוח זמנים אספקה נדרש. |
| מסמכים | COA/MTC, רשימת אריזה ומסמכי בדיקה מוסכמים. |
מחיר השוק עונהמה Mg99.9% נסחר עכשיו. הצעת מחיר רשמית עונהמה יעלה המשלוח הספציפי שלך בתנאי ההזמנה הנדרשים. אלה קשורים, אבל הם לא בדיוק באותו מחיר.
קבל את מחיר ייצוא מתכת מגנזיום Mg99.9% העדכני ביותר
ZhenAn אספקהMg99.9% מתכת מגנזיום ומטיל מגנזיוםעבור סגסוגת, מטלורגיה ויישומים תעשייתיים אחרים. לפני הצעת המחיר, נא לשלוח את דרגת ה-Mg הנדרשת, מגבלות הטומאה, הכמות, מצב פני השטח, דרישת האריזה ויציאת היעד.
ניתן לאשר אצווה/MTC, מסמכי אריזה ותמיכה{0}}שלישית בבדיקה מוסכמת בהתאם לדרישות ההזמנה.
שאלות נפוצות לגבי מחירי מתכת מגנזיום
ש: מה המחיר של מתכת מגנזיום?
ת: נכון ל-27 באוגוסט 2026, הצעות לייצוא מתכת מגנזיום של סין Mg99.9% נעות בסביבות 2,250–2,260 דולר ארה"ב/MT FOB Tianjin עבור חומר שאינו-שטוף חומצה-. עסקאות מיינסטרים מדווחות בערך באותו טווח. מחירי החוזה הסופי תלויים בכמות, מפרט, אריזה ותנאי אספקה.
ש: כמה עולה מתכת מגנזיום לק"ג?
ת: מחיר יצוא בתפזורת של 2,250-2,260 דולר לטון מטרי שווה ערך לכ-2.25-2.26 דולר ק"ג. זוהי המרה של מחיר שוק ה-FOB התעשייתי ואינה זהה למחיר- קטן או מגנזיום קמעונאי.
ש: מהו המחיר הנוכחי של מגנזיום Mg99.9%?
ת: ההתייחסות לייצוא סין ל-27 באוגוסט 2026 עבור Mg99.9% מתכת מגנזיום היא כ-2,250–2,260 דולר ארה"ב/MT FOB Tianjin. הצעת המחיר מתייחסת לחומר שאינו-שטוף חומצי- ויש להתייחס אליו כאל אסמכתא שוק עדכנית ולא כמחיר חוזה קבוע.
ש: מדוע משתנים מחירי מתכת המגנזיום?
ת: מחירי המגנזיום יכולים להשתנות עם תפוקת המגנזיום הראשונית, מלאי, עלויות פרוסיליקון ואנרגיה, ביקוש לסגסוגות במורד הזרם, הזמנות יצוא, שערי חליפין ולוגיסטיקה. גורמים אלו לא תמיד נעים באותו כיוון, ולכן יש לשפוט את השוק הנוכחי ממספר אינדיקטורים יחדיו.
ש: מדוע עלו מחירי הסיליקון בעוד שמחירי המגנזיום נותרו חלשים?
ת: מחירי היצוא FeSi72 ו-FeSi75 עלו במהלך אוגוסט, בעוד שמחירי היצוא של Mg99.9% חזרו לסביבות 2,250–2,260 דולר ארה"ב/MT. זה מראה שעלויות פרוסיליקון גבוהות יותר לא הועברו במלואן למחירי המגנזיום בתקופה זו. אספקת מגנזיום ראשונית, מלאי ותנאי רכישה משפיעים אף הם על השוק.
ש: האם מחיר המגנזיום המקומי בסין זהה למחיר הייצוא FOB?
ת: לא. המחירים המקומיים של סין נקובים בדרך כלל על בסיס RMB/MT מקומי, בעוד הצעת מחיר ליצוא FOB משקפת את בסיס המשלוח המוסכם בנמל טעינה סיני. שערי חליפין, הובלה יבשתית, אריזה, טיפול פני השטח ועלויות הקשורות לנמל- יכולים ליצור הבדל.
ש: מדוע מחירי המגנזיום שונים בין אתרים?
ת: מקורות שונים עשויים לדווח על מחירי ספוט בסין, מחירי יצוא FOB, מחירים קמעונאיים, מחירי סגסוגת או ערכי אמת מידה היסטוריים. השווה תמיד את אותה כיתה, תאריך, מטבע, מיקום שוק וטווח סחר לפני שתחליט אם שני מחירי מגנזיום מייצגים את אותו שוק.
ש: האם טוהר המגנזיום משפיע על המחיר?
ת: כן. Mg99.9% הוא דרגת מגנזיום ראשונית מסחרית נפוצה, בעוד Mg99.95% ו-Mg99.99% דורשים בדרך כלל מגבלות כימיות מחמירות יותר והצעות מחיר נפרדות. השווה את המפרט הכימי המלא ולא את אחוז הטוהר בלבד.
ש: מה משפיע על הצעת מחיר לייצוא מגנזיום של Mg99.9%?
ת: הצעת המחיר הסופית תלויה בטוהר, מגבלות טומאה, כמות, מצב פני השטח, אריזה, נמל טעינה, תאריך המשלוח, יעד ותנאי FOB/CFR/CIF. מחיר שוק נוכחי שימושי כאסמכתא, אך אינו מחיר קבוע לכל משלוח.


